2,000 Lekë
SD226
In Stock
+

Shall per meshkuj cilesor dhe komod

Diametri afërsisht 80 cm; Lartësia rreth 55 cm

Materiali: 100% Polyacryl

Marka: s.Oliver cilesi e larte

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sezoni:
  • Dimër

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,100 Lekë
Masa: M, M-L
2,600 Lekë
Masa: L
1,500 Lekë
Masa: XL
2,600 Lekë
Masa: M, M-L
2,600 Lekë
Masa: M