1,800 Lekë
SD127
In Stock
+

Bluze e zeze me mbishkrim NASA

Cope e trashe , keshtuqe eshte per dite pranvere vjeshte dhe dimri

100% pambuk

Marka: s.Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,150 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec, 98/ 3 Vjec
Fustan i zjarrte veror
- 22%
5,000 Lekë 3,900 Lekë
Masa: S, M, L
2,500 Lekë
Masa: XXL
2,400 Lekë
Masa: S, M, XXL