Çmimi ishte: 1,800 Lekë
1,000 Lekë
Ju Kurseni: 800 Lekë (44%)
- 44%
A116
In Stock
+

Gjendje ka mbetur vetem Ngjyra GRI Dhe  Masa: XL dhe XXL

Materiali: 100% pambuk

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Gjendje Vetem Ngjyre Gri

Cmimi i sugjeruar 20 euro

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
porosia super ok.
Vlerësimi Juaj
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,300 Lekë
Masa: XL
Bluze me menge te shkurtera verore
- 44%
1,800 Lekë 1,000 Lekë
Masa: XL, XXL

Produkte Të Rastit

2,600 Lekë
Masa: S, M, L, 3XL
900 Lekë
Masa: M, M-L
1,500 Lekë
Masa: M-L, L
1,000 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL