Bluze nga s oliver nasa print

1,500 Lekë
RM02
In Stock
+

Bluze nga s oliver me nasa print ne anen e majte.

Bluzet jane te pershtatshme per dite te fresketa vere dhe mbremje.

gjithashtu dhe per sezonin e pranveres dhe vjeshtes


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,600 Lekë
Masa: XXL
3,000 Lekë
Masa: M