Bluze pe meshkuj super cilesi

Write a review
2,300 Lekë
In Stock
+

Gjatësia e pasme përafërsisht. 67 cm në madhësi L

Sugjerohet per dite vjeshte dhe pranvere, gjithashtu dhe per dite dimri me dicka siper si xhakete apo xhup

Gjendje: Masa L

Materiali 100% pambuk

Marka: Q/S cilesi e larte

Marka:
Q/S
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

Maska mbrojtese nga covid 19
Transport Falas
150 Lekë
2,000 Lekë
Masa: M-L, L
2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
3,000 Lekë
Masa: S, M