Bluze verore me menge te shkurtera

Write a review
1,800 Lekë
aaa
In Stock
+

Bluze ngjyre blu , me menge te shkurtera dhe teper cilesore

Masa Gjendje Vetem XL


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: M, M-L
iPhone 11 Pro Max   Memorie 256 GB
- 6%
163,500 Lekë 153,500 Lekë
2,400 Lekë
Masa: L