Bluze verore per meshkuj

Write a review
1,300 Lekë
SD100
In Stock
+

Ne bluze shenon masa L por eshte mase Gjermane dhe tek ne ne shqiperi eshte mase XL

bluza eshte paksa e trashe dhe eshte fiks per mbremje verore

Materiali :60% pambuk, 40% poliester

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të shkurtëra

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL
1,600 Lekë
Masa: XL