1,500 Lekë
SD185
In Stock
+

Kanatjere per meshkuj  100% pambuk

Cilësi e larte

ne etikete shkruan mase L , por eshte mase gjermane dhe tek ne në Shqipëri eshte mase XL

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Gjermane
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Pa mëngë
Mënyra e Larjes:
Lexo Etiketën
Sezoni:
  • Verë

No reviews found

2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: M
2,700 Lekë
1,000 Lekë
Masa: S, S-M
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec
2,000 Lekë
Masa: XS