Këmishë e hollë për meshkuj me mengë të gjata

Write a review
1,800 Lekë
B108_6919
In Stock
+

Këmishë e hollë për meshkuj me menge  të gjata, Dizanj i vecante dhe plot stil, Super material

Jakë klasike me butona të fshehur

Pëlhurë e butë, e lehtë fanellë e bërë nga pambuku dhe viskozë


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Portokalli
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

700 Lekë
Masa: M, M-L
2,000 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,000 Lekë
Masa: L
2,800 Lekë
Masa: S, M, XL, XXL