1,800 Lekë
RM08
In Stock
+

kemishe me kuadrate ku ngjyra vishnje mbizoteron

masa 39 L/XL

masa eshte e njejte si per L dhe per XL

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: S
1,500 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec
2,200 Lekë
Masa: M, M-L
1,400 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 164/ 14 Vjec, 176/ 15-16 Vjec