Kemishe me menge te gjata nga Petrol Industries

Write a review
1,900 Lekë
GB57
In Stock
+

Kemishe per djem nga Petrol Industries

menge  te gjata dhe super cilesi

shume e pershtatshme per dite pranvere dhe vjeshte, gjithashtu dhe dite dimri me nje xhakete apo xhup siper

Masa gjendje vetem " L "

nese vendosni nje porosi ju po bleni nje kemishe mase L

100% pambuk

Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: L
1,250 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 146/ 11 Vjec
2,600 Lekë
Masa: XXL
3,600 Lekë
Masa: S
1,000 Lekë
Masa: M-L, L
4,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL