Kemishe per Meshkuj me menge te shkurtera

Write a review
2,500 Lekë
SD177
In Stock
+

Kemishe per meshkuj, super cilesi

shume e bukur dhe unike

kemisha eshte mase nr 39 e pershtatur  L dhe XL

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Masa NR:
40
Sistemi i Masës:
Italiane
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
1,250 Lekë
Masat Femije: 154/ 12-13 Vjec
2,600 Lekë
Masa: L
2,100 Lekë
Masa: XXL, 3XL
2,200 Lekë
Masa: M-L, L
1,600 Lekë
Masa: M, L