2,400 Lekë
SD162
In Stock
+

kemishe cilesore me kuadrate dhe menge te gjata

ngjyra portokalli e hapur

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Portokalli
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
2,400 Lekë
Masa: L

Produkte Të Rastit

800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec
iPhone 11 Pro Max   Memorie 256 GB
- 6%
163,500 Lekë 153,500 Lekë
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 158/ 13 Vjec