Polo nga S Oliver

Write a review
1,600 Lekë
RM03_C227
In Stock
+

Bluze polo  shume te bukura dhe origjinale S Oliver

cilsesi absolute

vjen ne 3 ngjyra , Portokalli, Blu, dhe e Zeze


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masa: M-L, L
1,750 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
4,000 Lekë
Masa: M, M-L