Polo nga S Oliver

Write a review
1,600 Lekë
RM03
Shitur

Bluze polo  shume te bukura dhe origjinale S Oliver

cilsesi absolute

vjen ne 3 ngjyra , Portokalli, Blu, dhe e Zeze


Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Portokalli
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

2,200 Lekë
Masa: S, S-M, M
2,500 Lekë
Masa: S, S-M
1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec
1,600 Lekë
Masa: L