1,600 Lekë
D105
Shitur

bluze cilesore polo nga s oliver.

Masas gjendje vetem XL

Marka: s.Oliver 

Origjinale dhe me cilësi të lartë

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të shkurtëra

No reviews found

1,500 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: L-XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
1,800 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,600 Lekë
Masa: L, XL
Bluze me menge te gjata nga Q/S
- 42%
2,600 Lekë 1,500 Lekë
Masa: M, L, XL
2,600 Lekë
Masa: L, XL, XXL
2,600 Lekë
Masa: M