Pulover golf per meshkuj

Write a review
2,600 Lekë
D21
In Stock
+

Pulover per meshkuj shume cilesore dhe pak elastike

Ngjyra e pulovres eshte vishnje e erret

Masa:XL

Materiali: 60% pambuk, 40% viskozë

Marka S Oliver

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
Vishnje
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,000 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
1,700 Lekë
Masa: L
2,500 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
6,000 Lekë
Masa: M
3,000 Lekë
Masa: M, M-L