Pulover per meshkuj e holle

Write a review
2,200 Lekë
SD179
In Stock
+

Pulover per meshkuj , e holle dhe shume e pershtatur per sezonin pranvere dhe vjeshte

gjithastu shume e pershtatur per sezonin e dimrit poshte xhupit apo nje xhakete dhe ambjente te ngrohta

Pulovra eshte ne sistemin e mases Gjermane mase M. ndersa nese do e konvertonim ne mase italiane eshte mase L

Ne Shqiperi ecim me masen Italiane, keshtuqe pulovra eshte mase "L"

nese ju e bleni kete produkt ju vjen nje pulover origjinale nga s oliver black label. 

Materiali: 50% pambuk, 50% lesh

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • Dasma
 • E përditshme
 • Fejesa
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

2,000 Lekë
Masa: XL

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: M
1,800 Lekë
Masa: XL
1,100 Lekë
Masa: L-XL, XL
2,000 Lekë
Masa: XXL
2,900 Lekë
Masa: L, 3XL, 5XL