1,500 Lekë
XR11
In Stock
+

Xhinse elastike unisex 

Produktit i mungojne etiketat origjinale 

Vetem nje mase M/L

Masat  jane  : Beli 38-39 cm  , Gjatesia 104 cm

shiko dhe foton e fundit


Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
2,000 Lekë
Masa: M, L
1,600 Lekë
Masa: M

Produkte Të Rastit

2,400 Lekë
Masa: L
2,600 Lekë
Masa: M
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec