Bluze me mbishkrim Marions

Write a review
800 Lekë
KD608
In Stock
+

Bluze e bardhe me menge te shkurtera dhe  mbishkrim marions

materiali :100% pambuk


Marka:
Marions
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk

No reviews found

1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec

Produkte Të Rastit

3,200 Lekë
Masa: 3XL
2,600 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,200 Lekë
Masa: M-L, L
Bluze Gri  Me Zemer
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Masa: XL