Bluze me menge te gjata per djem

Write a review
1,000 Lekë
KD601
In Stock
+

Bluze ngjyre gjri me menge te gjata

e pershtatur per dite vere te fresketa apo mbremje verore

gjithashtu per sezonin pranvere dhe vjeshte


Marka:
Marions
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec

Produkte Të Rastit

2,800 Lekë
Masa: XL
2,500 Lekë
Masa: L
1,700 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
5,200 Lekë
Masa: L