Bluze per djem me menge te shkurtera

Write a review
800 Lekë
KD609
In Stock
+

Bluze per djem nga marions

cilesore dhe me shirita jeshil dhe te verdhe

materiali 100%pambuk

Marka:
Marions
Ngjyra:
Shumëngjyrësh
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të shkurtëra

No reviews found

1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec

Produkte Të Rastit

1,600 Lekë
Masa: M
2,400 Lekë
Masa: 3XL
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL
2,200 Lekë
Masa: M
3,200 Lekë
Masa: 3XL