Kemishe e holle per djem 2-3 Vjec

Write a review
1,000 Lekë
KD626
In Stock
+

kemishe per djem me menge te gjata dhe xhepa ne te dyja anet.

masa 92/  2-3 Vjec

marka stummer

materiali 100%pambuk

Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec

Produkte Të Rastit

2,800 Lekë
Masa: XL
2,000 Lekë
Masa: M-L, L
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
850 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
5,500 Lekë
Masa: M, XXL