Kemishe per Djem me kuadrata te vegjel

1,200 Lekë
KD620
In Stock
+

kemishe per djem nga marions, me xhepa ne te dyja anet dhe kuadrate te vegjel dhe menge te gjata


Marka:
Marions
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XL
800 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
2,500 Lekë
Masa: M
1,500 Lekë
Masa: M
2,900 Lekë
Masa: M, L