Kemishe per djem me menge te shkurtera

Write a review
1,150 Lekë
KD622
In Stock
+

Kemishe per djem nga marions

ngjyre e bardhe me vija blu teper te erreta

materiali 100% pambuk

pjesa para me zinxhir qe mund te vishet siper nje kanatjereje apo nje bluze

e pershtatur per dite te ngrohta dhe dite te fresketa pranvere vere dhe vjeshte


Marka:
Marions
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të shkurtëra

No reviews found

1,000 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 158/ 13 Vjec
1,250 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
2,600 Lekë
Masa: M
850 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec