Rroba banjo (Plazhi)

Write a review
1,500 Lekë
SD236
In Stock
+

Rroba banje per djem

perdorim per ne plazh dhe gjate dites

material teper cilesor

marka S oliver

masa 152 / M

Beli 30cm

Marka:
S Oliver
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Sistemi i Masës:
Gjermane
Lloji i Prerjes:
Standarte

No reviews found

Produkte Të Rastit

1,500 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
3,700 Lekë
Masa: L