Pulover me jake golf per djem

Write a review
1,000 Lekë
KD72
In Stock
+

Pulover per djem jake golf

Ngjyra gri e erret

cope e holle , "sugjerohet per ambjente te ngrohta"

Materiali :100% pambuk

Masa Gjendje : 110-116  vjec 5 - 6

Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: L, L-XL
3,300 Lekë
Masa: L
1,250 Lekë
Masat Femije: 154/ 12-13 Vjec
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L
1,400 Lekë
Masa: M, M-L