Triko jelek ngjyre e Bardhe per djem

Write a review
1,000 Lekë
KD305
In Stock
+

Kelek i bardhe per djem per dite vjeshte dhe dimri

jeleku ka rene ne toke dhe duhet lare para perdorimit. (duket poshte logos qe eshte bere pis)

Produkti eshte i ri dhe i pa perdorur

Masa Gjendje  104 ( 4 Vjec )

pershtetet deri ne moshen 5.5 vjec

Materiali 50%Pambuk  50% Akrilik

Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec

Produkte Të Rastit

5,700 Lekë
Masa: M
1,700 Lekë
Masa: L
1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec