1,400 Lekë
KD64
In Stock
+

Triko per djem ngjyre gri e erret, 

jake gjysem golf

cope jo shume e trashe.

e pershtatshme per sezonin pranvere dhe vjeshte

gjithashtu e pershtatur dhe per sezonin e dimrit ne ambjente te ngrohta dhe  poshte nje xhupi.

Materiali 100%pambuk

Masa:  116/6vjec,   134/9 vjec 

Marka: Cegisa

Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 134/ 9 Vjec

Produkte Të Rastit

850 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
2,500 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masa: M-L, L
1,800 Lekë
Masa: L-XL, XL