1,500 Lekë
KD655
In Stock
+

xhinse te bukura per djem me dy xhepa para dhe dy pas, mbyllja me zinxhir

ne kemben e djathte shqiponjë e qepur dhe stampuar profesionalisht.

xhinset shoqerohen bashke me rrypin

mosha e sugeruar 17-25 vjec

masat mund te mevizin max me 1cmMASA : 34/99

 Beli 34cm gjatesia 99 cmMASA : 31/83

Beli 31cm gjatesia 83cm

Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë

No reviews found

1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec, 176/ 15-16 Vjec, 180/ 17 Vjec, 19 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec

Produkte Të Rastit