Bluze ngjyre gri me kapuc- hoodie

Write a review
1,600 Lekë
KD45
In Stock
+

Hoodie ngjyre gri me vija te bardha dhe me kapuc

dy xhepa para.

material cilesor 

Unisex per djem dhe vajza

Materiali 70% pambuk 30% poliester

Marka:
Marions
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

Netis E1+ 300Mbps Wireless N Range Extender
- 16%
3,200 Lekë 2,700 Lekë
2,000 Lekë
Masa: L, XL, XXL
1,600 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
2,500 Lekë
Masa: 3XL, 4XL, 5XL
1,800 Lekë
Masa: L, L-XL