Bluze sportive per djem me zinxhir

Write a review
1,400 Lekë
KD28_5243
In Stock
+

Bluze sportive per djem me hapje nga para me zinxhir dhe me dy xhepa

Materiali 70% Pambuk 30% Poliester

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masa: XL
850 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
1,400 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,000 Lekë