Hodie i Bardhe per Djem me dy xhepa

Write a review
1,500 Lekë
KD29
In Stock
+

Hoodie i bardhe per djem me zinxhir dhe me dy xhepa para

Materiali 100% Pambuk

trashesia e copes standarte.

sugjerohet per dite vjeshte dhe pranvere, dhe per dite dimri ne ambjente te mbyllura


Marka:
Marions
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,800 Lekë
950 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,700 Lekë
Masa: M-L, L
3,000 Lekë
Masa: S, S-M, M