Hodie i Bardhe per Djem

Write a review
1,800 Lekë
KD7
In Stock
+

Hoodie i bardh per djem nga marka Marions.

super cilesi dhe teper i vecante

materiali 70%pambuk 30%poliester

Masa 152 per moshe 12 Vjec. por pershtatet  nga mosha 11 deri ne moshen 14

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Përdorimi:
 • Biznes
 • E përditshme
 • Festa
 • Kokteile
 • Punë
 • Shkollë
 • Shtëpi
 • Udhëtime
Sezoni:
 • Dimër
 • Pranverë
 • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masa: M, M-L, L
800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
2,200 Lekë
Masa: 3XL