Hoodie per djem me Kapuc

Write a review
1,600 Lekë
KD90
In Stock
+

Bluze ngjyre gri per djem me hapje nga para me zinxhir , 

me dy xhepa dhe me kapuc

Materiali:90% pambuk 10% poliester

Masa 152 "12 Vjec Logo Blu

Masa 146 "11 Vjec Logo jeshileMarka:
Annopol
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

2,500 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: XXL
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,150 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec
2,300 Lekë
Masa: M-L, L