Hoodie per djem shume te bukur

Write a review
1,600 Lekë
KD68
In Stock
+

Hodie per dhjem shume te bukur , cilesor dhe unik

I pershtatur per sezonin pranvere dhe vjeshte dhe dite dimri ne ambkente te mbyllyra dhe pak te ngrohte

Materiali : 100%Pambuk

Marka:
Marions
Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masa: S, S-M
2,800 Lekë
Masa: XL
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
2,400 Lekë
Masa: M-L, L
2,000 Lekë