1,600 Lekë
KD30
In Stock
+

Hoodieper djem shum i bukur dhe  unik

ngjyre e zeze , mbyllja me zinxhir nga para

me dy xhepa dhe pjesa fundore dh te menget ngjyre gri

Materiali 100% Pambuk

Masa 146  " 11 Vjec "


Marka:
Marions
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit

1,800 Lekë
Masa: XL, XL-XXl
2,800 Lekë
Masa: L
1,600 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,000 Lekë
Masa: L, XL, XXL
2,400 Lekë
Masa: S, S-M, M