Xhaketa per Djem

Write a review
1,000 Lekë
KD19
In Stock
+

Xhaketë per djem shume e bukur unike dhe cilesore

xhaketa eshte e lehte dhe jo shume e trashe, 

shume e pershtatur per ta mbajtur veshur gjate qendrimit ne nje ore mesimi, apo per nje shetitje te shkurter apo dhe gjate qendrimit ne shtepi

Materiali 100%pambuk

ngjyra eshte dicka ne mes te zezes dhe bluje te erret

Marka:
EOH
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 158/ 13 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec

Produkte Të Rastit

850 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masa: M-L, L, L-XL
2,400 Lekë
Masa: M-L, L
2,500 Lekë
Masa: 3XL, 4XL, 5XL