Xhubox Xhup Per Djem Pa Krahe Me Zinxhir

Write a review
1,600 Lekë
KD55
In Stock
+

Xhubox per djem shume i bukur, i rehatshem dhe praktik 

kapuci  mund te vendoset dhe te hiqet sipas deshires tuaj 

ngjitja e kapucit eshte me zinxhir

Marka :Yizixuan

Masa : 8 - 10 Vjec

Marka:
Yizixuan
Ngjyra:
Kafe
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,800 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,600 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec

Produkte Të Rastit