Bluze e gjate dhe me menge te gjata per vajza

Write a review
1,600 Lekë
KD65
In Stock
+

Bluze per vajza shume e bukur

e pershtatur per pranvere dhe vjeshte . 

gjithashtu e pershtatur per mbremje verore  apo dite dimri te ngrohta dhe ambjente te ngrohta ne dimer ose poshte nje xhupi.

Materiali :  95%pambuk 5%elastanMarka:
Monili
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Anonim
Advantages
cilesia super
Komenti
bluza ja vlen per cmimin qe ka
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,250 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec

Produkte Të Rastit

1,200 Lekë
Masa: M-L, L
2,200 Lekë
Masa: M, L
1,650 Lekë
Masa: L, L-XL
1,800 Lekë
Masa: M-L
2,800 Lekë
Masa: L