Bluze e gjate me xhepa ngjyre gri per vajza

Write a review
1,500 Lekë
Kd71
In Stock
+

Bluze e gjate per vajza.

cope e holle dhe me dy xhepa nga para

e pershtatur per dite te ngrohta pranvere dhe vjeshte.

gjithashtu kuptohet per ambjente te brendshme te ngrohta dhe 

Materiali: 70% viskozë 30% poliester

Masa Gjendje: 164 (14 Vjec )

pershtatet 13-15 Vjec


Marka:
Annopol
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Mëngë:
Të gjata

No reviews found

1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,250 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec
1,100 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec

Produkte Të Rastit

1,000 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec
2,800 Lekë
Masa: M-L, L
800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec
1,800 Lekë
Masa: M, M-L