Bluze ngjyre blu verore per vajza

Write a review
1,000 Lekë
KD504
In Stock
+

Bluze blu e holle per vajza dhe pjeserisht e tejdukshme

shume e pershtatur per sezonin veror

bluza eshte me shirita te tejdukshem

Marka Marions

Marka:
Marions
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë

No reviews found

800 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec

Produkte Të Rastit

3,200 Lekë
Masa: M
3,000 Lekë
Masa: XL
1,200 Lekë
Masat Femije: 104/ 4 Vjec, 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,150 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 154/ 12-13 Vjec
2,000 Lekë
Masa: M
2,000 Lekë
Masa: S, S-M, M