Bluze te bardha per vajza

Write a review
750 Lekë
KD507
In Stock
+

Bluze e bardhe per vajza

mjaft e bukur dhe e pershtatur per dite te ngrohta

larja dhe hekurosja mbrapsht

materiali 100 % pambuk

Marka:
Betty Boop
Ngjyra:
E Bardhë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të shkurtëra
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec
1,000 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
850 Lekë
Masat Femije: 130/ 8-9 Vjec
850 Lekë
Masat Femije: 138 / 9-10 Vjec

Produkte Të Rastit

3,200 Lekë
Masa: M-L, L
3,000 Lekë
Masa: S, L, XL
2,000 Lekë
Masa: S, M
1,600 Lekë
Masat Femije: 110 / 5 Vjec