Bluze verore e gjate per vajza

Write a review
1,250 Lekë
KD642
In Stock
+

Bluze e gjate dhe me dy lule ne pjesen para.


Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Pa mëngë
Sezoni:
  • Pranverë
  • Verë
  • Vjeshtë

No reviews found

800 Lekë
Masa: M
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,400 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec, 116/ 6 Vjec, 128/ 8 Vjec
800 Lekë
Masat Femije: 80/ 1 Vjec, 86/ 1.5 Vjec, 92/ 2 Vjec

Produkte Të Rastit

6,500 Lekë
Masa: M
1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec
1,900 Lekë
Masa: XL
1,200 Lekë
Masa: M-L
6,000 Lekë
Masa: M