Set komplet per vajza, tuta dhe bluze

1,400 Lekë
KD506_D53D
Disponueshëm
+

Set veror per vajza,bluze dhe tuta

set shume i bukur per udhetime apo per gjate dites dhe mbremjeve verore


Marka:
Marions
Ngjyra:
Rozë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Nuk u gjet asnjë

Vlerësimi Juaj
Ngjyra: Blu, Rozë
Ngjyra: Blu, Rozë
Ngjyra: E Bardhë

Te Rastit

Ngjyra: E Zezë
1,500 Lekë
Ngjyra: E Bardhë, E Zezë
- 39%
2,800 Lekë 1,700 Lekë
Ngjyra: E Zezë
Ngjyra: Vishnje, Portokalli
Ngjyra: Vishnje