750 Lekë
5EF8D41E11BB9
In Stock
+

Fund per vajza me fjongo ne pjesen e perparme dhe me zemra te vogla


Marka:
Marions
Ngjyra:
Gri
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

No reviews found

800 Lekë
Masat Femije: 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 122/ 7 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 138 / 9-10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 154/ 12-13 Vjec
750 Lekë
Masat Femije: 92/ 2 Vjec, 98/ 3 Vjec, 104/ 4 Vjec, 110 / 5 Vjec
900 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec

Produkte Të Rastit

2,100 Lekë
Masa: M, M-L, L
1,700 Lekë
Masa: XXL, 3XL
1,600 Lekë
Masa: XL, XXL-3XL
2,200 Lekë
Masa: M-L, L