1,700 Lekë
KD70
In Stock
+

Fustan dimeror per fajza, menge te shkurtera dhe jake te gjate

Materiali:95% akrilik 5% elastan

Ngjyra blu e erret

Masa:146 "11 vjec"

Marka:
Marions
Ngjyra:
Blu
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Mëngë:
Të shkurtëra
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë
1,350 Lekë
Masat Femije: 154/ 12-13 Vjec, 158/ 13 Vjec
1,250 Lekë
Masat Femije: 142/ 10-11 Vjec, 146/ 11 Vjec
1,500 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec, 142/ 10-11 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec

Produkte Të Rastit

2,000 Lekë
Masa: XXL-3XL, 3XL
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
1,050 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec