Pelerine ngjyre e zeze per vajza

Write a review
1,400 Lekë
KD39
In Stock
+

Triko me hapje nga para per vajza,

Trikoja eshte ne forme pelerine dhe nuk mbyllet nga para  

ngjyre e zeze, " ne foto nuk duket qarte per shkak te dritave te tjera "

Materiali 50% Poliakril 5-% Pambuk

Larje ne 30 grade me rroba me ngjyre te njejte

Prerje standarte 12-14 Vjec

Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Akrilik
Mëngë:
Të gjata
Kujdesi:
Larje Lavatrice
Mënyra e Larjes:
Mbrapsht
Temperatura e Larjes:
Max 30 Gradë
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,700 Lekë
Masat Femije: 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec

Produkte Të Rastit

700 Lekë
2,000 Lekë
Masa: M, L, XL, 4XL
2,700 Lekë
Masa: M-L, L
800 Lekë
Masat Femije: 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,500 Lekë