Pulover e holle ngjyre jeshile per vajza

Write a review
1,200 Lekë
KD117
In Stock
+

Pulover cope jo shume e trashe per vajza

ngjyre jeshile dhe me zemer ne mes

pjesa e mengeve vjen me dy ngjyra

Materiali : 95% Pambuk 5% Elastan

lajeni me rroba me te njejten ngjyre,

mos perdorni tharesen e rrobave,

temperatura maksimale e hekurit 110Grade.

Marka Miss Lorelli

Ngjyra:
Jeshile
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Materiali Kryesor:
Pambuk
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec

Produkte Të Rastit

Bluze me menge te gjata nga Q/S
- 42%
2,600 Lekë 1,500 Lekë
Masa: S-M, L
2,600 Lekë
Masa: XXL, XXL-3XL
2,350 Lekë
Masa: XXL
1,600 Lekë
Masat Femije: 140/ 10 Vjec