1,200 Lekë
KD73
In Stock
+

Triko e gjate per vajza, ngjyre e zeze  me mbushkrim M G F

menge te gjata  , jaka gjysem golf

Materiali :50%acril 50%Wool

Masa: 158  ( 13 vjec )

Marka:
Marions
Ngjyra:
E Zezë
Gjendja:
Produkt i Ri
Kthime & Ndërrime:
Ndërrime Brenda 7 Ditëve

Veshje

Etiketë:
Me Etiketë
Materiali Kryesor:
Akrilik
Lloji i Prerjes:
Standarte
Mëngë:
Të gjata
Sezoni:
  • Dimër
  • Pranverë
  • Vjeshtë

No reviews found

1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 134/ 9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,200 Lekë
Masat Femije: 116/ 6 Vjec, 122/ 7 Vjec, 128/ 8 Vjec, 130/ 8-9 Vjec, 140/ 10 Vjec, 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 152/ 12 Vjec, 158/ 13 Vjec, 164/ 14 Vjec
1,350 Lekë
Masat Femije: 146/ 11 Vjec, 158/ 13 Vjec

Produkte Të Rastit

950 Lekë
Masat Femije: 98/ 3 Vjec
3,200 Lekë
Masa: M-L, L
1,800 Lekë
Masa: M, M-L
Pulover per femra e bardhe dhe e holle
- 33%
2,400 Lekë 1,600 Lekë
Masa: M, L